• Lapkričio 26, 2020

  Stovykla - pleneras ,,Spalvota molio paukštė “

  Regis taip neseniai Kunigiškiuose ulbėjo paukščiai ir klegėjo „Kajetono aštuonetuko" jaunuolių balsai „Atvertų langinių" erdvėje bei Juozo Tumo - Vaižganto (Svėdasų krašto) muziejaus kiemelyje, o it viena diena keli mėnesiai pralėkė.

 • Lapkričio 23, 2020

  Interaktyvi knyga atskleis augalų paslaptis

  Šie metai ypatingi - minime kraštietės, habilituotos biologijos mokslų daktarės Eugenijos Šimkūnaitės šimtmetį. Mokslininkė išstudijavo daugybę vaistažolinių augalų, liaudies medicinos patirtį, skatino domėtis augalų nauda.

 • Lapkričio 23, 2020

  Kraštovaizdžiai „Ir gražus gi kraštas mūs gimtasis..."

  O kad tuo įsitikintumėte Zarasų ir Utenos viešosios bibliotekos vėl kviečia lankytojus į naują interaktyvų gimtojo krašto pažinimo turą. Užsidėję virtualios realybės akinius dabar galėsite pakeliauti po Zarasų ir Utenos rajonų kultūrinio kraštovaizdžio objektus, išgirsti spalvingomis legendomis apipintas jų atsiradimo istorijas.

 • Lapkričio 18, 2020

  „Biblioteka visiems" – saugi aplinka autizmo spektro bei kalbos ir komunikacijos sutrikimų turintiems lankytojams

  Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos, kartu su kitų Lietuvos viešųjų bibliotekų, duris papuošė išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems".

 • Lapkričio 16, 2020

  Bibliotekoje užfiksuotas koronoviruso atvejis

  Lapkričio 13 d. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Utenos departamentas informavo, jog vienas Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos darbuotojas užsikrėtė koronavirusu (Covid – 19).

 • Lapkričio 06, 2020

  Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose lankytojų aptarnavimo tvarka

  Visoje Lietuvos Respublikoje paskelbus karantiną Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos ir padalinių lankytojų aptarnavimo tvarka ir darbo laikas: pirmadienį - penktadienį nuo 9 val. iki 18 val.; šeštadieniais nuo 10 val. iki 14 val.;

 • Spalio 27, 2020

  Paroda apie klaidinančią informaciją „The Glass Room“

  Kas nutinka, kai mes vis labiau pasikliaujame socialiniais tinklais ir žiniatinkliu kaip kanalu informacijai gauti? Kokią informaciją matome, o kokios nematome? Kaip nustatome, ar nuotrauka arba žinutė yra tikra, o gal melaginga?

 • Rugsėjo 15, 2020

  Knygų pristatymo konkursas prasideda

  Nuo rugsėjo 8 d. prasideda jau tradicija tapęs (organizuojamas nuo 1995 m.) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos (ŠAVB) Knygų pristatymo konkursas. Kasmet konkursas pritraukia vis daugiau dalyvių, plečiasi įsitraukiančių viešųjų bibliotekų ir mokymosi įstaigų tinklas. 

 • Birželio 30, 2020

  Papildomos lėšos bibliotekų fondams atnaujinti

  Gegužės pradžioje Kultūros ministerija visos šalies bibliotekoms papildomai skyrė beveik du milijonus eurų knygoms ir dokumentams įsigyti. Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, gavusi daugiau nei 27 tūkstančius eurų papildomai, gausiai papildys savo fondus ne tik naujausiais leidiniais, bet ir kitomis priemonėmis.

 • Gruodžio 09, 2019

  Interaktyviu dviračiu apkeliausime Zarasų ir Utenos gatves

  Zarasų ir Utenos viešosios bibliotekos kviečia lankytojus į naują interaktyvų dviračio turą. Mindami pedalus dabar galėsite pakeliauti po Zarasų ir Utenos miestų gatves, susipažinti su jų istorija.

 • Gegužės 02, 2018

  Pradedamas įgyvendinti projektas

  Pradedamas įgyvendinti projektas „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje". Europos Sąjungos skaitmeninėje darbotvarkėje teigiama, kad iki 2020 m. gerokai padaugės naujų darbo vietų, kuriose reikės informacinių ir ryšių technologijų įgūdžių.

 • Vasario 05, 2018

  Kviečiame prisijungti prie „VYTURIO" skaitmeninių knygų bibliotekos

  Nuo sausio 1 d. bibliotekos skaitytojams suteikiama galimybė ir prieiga nemokamai jungtis ir naudotis skaitmenine „Vyturio" knygų biblioteka www.vyturys.lt

Aktualijos

Įgyvendinus 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje" (Network-DigiHubs, Nr. LLI-089) bibliotekoje įkurtas šeimos skaitmeninių veiklų centras. Jame įdiegtos virtualios realybės, 3D, robotų ir kitos interaktyvios edukacinės priemonės, sukurtas joms pritaikytas edukacinis turinys. Centro veikla papildė bibliotekos paslaugas, jis tapo pažangių technologijų pažinimo vieta įvairaus amžiaus gyventojams. Kviečiame susipažinti ir apsilankyti.

Skaityti daugiau...

Nuorodos