• Sausio 17, 2019

  Nacionalinė viktorina kviečia Utenos gyventojus pasitikrinti žinias

  2018 m. sausio 26 d. beveik 40-yje Lietuvos ir užsienio miestų, tarp jų ir Utenoje, vyks išskirtinis žinių apie Lietuvą pasitikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina.

 • Sausio 15, 2019

  Knygos „Tikėjimo pėdsakai Utenoje" pristatymas

  2019 m. sausio 22 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje  knygos „Tikėjimo pėdsakai Utenoje" pristatymas. Dalyvauja Utenos Kristaus Žengimo į dangų parapijos klebonas kun. Kęstutis Palepšys.

 • Gruodžio 20, 2018

  Sąjūdžio istorijai prisiminti

  2018 – uosius  Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Sąjūdžio metais. Prieš 30 metų gimęs Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis budino Lietuvą į žygį už savo Tėvynės laisvę, nepriklausomos Valstybės atkūrimą. 1988 metų vasarą ir rudenį per Lietuvą nuvilnijo tūkstantiniai Sąjūdžio mitingai, įvairiuose Lietuvos regionuose įsteigtos Sąjūdžio rėmimo grupės prisidėjo prie Lietuvos valstybės atkūrimo.

 • Gruodžio 19, 2018

  Mokomasis filmukas Sąjūdžio Utenos krašte istorijai atminti

  2018 – uosius  Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Sąjūdžio metais. Prieš 30 metų gimęs Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis budino Lietuvą į žygį už savo Tėvynės laisvę, nepriklausomos Valstybės atkūrimą. To meto įvykius prisiminti padės mokomasis filmukas, sukurtas įgyvendinant Lietuvos Kultūros tarybos remtą Sąjūdžio Utenos krašte atminties projektą.

 • Gruodžio 13, 2018

  Bibliotekoje tęsiamas Utenos krašto tremtinių atsiminimų skaitmeninimas

  Tęsiant Utenos krašto tremtinių atsiminimų skaitmeninimą, Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje šiais metais suskaitmeninti trys kraštotyros darbai.

 • Gruodžio 10, 2018

  Žiemiška pradinukų paroda „Kerpu, kerpu pasaką"

  Ne pirma žiema kai bibliotekos erdvėje „Viskas vaikams" prisninga Utenos rajono pradinukų karpiniais bei piešiniais. Aktyvios ir kūrybingos mokytojos šiemet bibliotekoje organizavo  popietę  „Kerpu, kerpu pasaką", po kurios darbų paroda puoš biblioteką ir džiugins lankytojus visą šventinį laikotarpį.

 • Gruodžio 04, 2018

  Rotary klubo dovana - 100 knygų šimtmečio proga

  Lietuvos valstybės atkūrimo 100 - mečio proga Utenos miesto Rotary klubas Utenos A. ir M. Miškinių viešajai bibliotekai dovanojo 100 aktualių ir vertingų knygų. Ta proga gruodžio 10 dieną buvo atidaryta Rotary klubo knygų lentyna ir pristatyta jų remta kompaktinė plokštelė „Netikėtas susitikimas su Vincu Kudirka".

 • Liepos 23, 2018

  Pažinkime Lietuvą žemėlapiuose!

  Lietuvos kartografų draugija Valstybės jubiliejinių metų proga yra atvėrusi Lietuvai svarbių žemėlapių galeriją internete (www.100lietuvoszemelapiu.lt). Žemėlapių galerija yra nuolat pildoma, žemėlapiai vertinami. Tokiu būdu siekiama supažindinti tautą su Lietuvai svarbiais žemėlapiais.

 • Birželio 25, 2018

  Pradėtas Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos modernizavimo projektas

  Pagrindinė problema, kuriai spręsti inicijuotas šis projektas - nepakankamai patraukli Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos aplinka nesudaro sąlygų veikloms plėtoti bei jų kokybei užtikrinti.

 • Gegužės 02, 2018

  Pradedamas įgyvendinti projektas

  Pradedamas įgyvendinti projektas „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje". Europos Sąjungos skaitmeninėje darbotvarkėje teigiama, kad iki 2020 m. gerokai padaugės naujų darbo vietų, kuriose reikės informacinių ir ryšių technologijų įgūdžių.

 • Vasario 05, 2018

  Kviečiame prisijungti prie „VYTURIO" skaitmeninių knygų bibliotekos

  Nuo sausio 1 d. bibliotekos skaitytojams suteikiama galimybė ir prieiga nemokamai jungtis ir naudotis skaitmenine „Vyturio" knygų biblioteka www.vyturys.lt

Aktualijos

 Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose bus kuriami šeimos skaitmeninių veiklų centrai

Keturiose Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose kuriami švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrai. Šie centrai papildys ir išplės bibliotekų edukacines veiklas, taps naujausių technologijų pažinimo vieta. Veikla vykdoma įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje"/Network-DigiHubs (Nr. LLI-089).

Skaityti daugiau...

Nuorodos