Rotary klubas pildo dovanomis bibliotekos lentynas

Prieš pora metų atidarę knygų lentyną bibliotekoje ir pažadėję kasmet pildyti ją, Utenos Rotary klubo nariai uoliai laikosi savo pažado ir šiemet vėl dovanojo bibliotekai naujausias ir skaitomiausias knygas.

„Tai tampa gražia tradicija, kai Rotary klubas prieš Šventas Kalėdas dovanoja pačių reikalingiausių knygų Utenos A. ir M. Miškinių viešajai bibliotekai. Knygų dovanojimas šiuo pandemijos metu ypač svarbus, nes gyventojai neteko beveik visų kultūros paslaugų", - džiaugiasi ir dėkoja bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė. Šie metai labai turtingi bibliotekai - nupirkta 8,5 tūkst. egzempliorių naujų knygų, skaitytojams siūloma 1,7 tūkst. naujų pavadinimų knygų. Tačiau vertingos dovanos visada džiugina ir, kaip sako bibliotekos Dokumentų komplektavimo ir tvarkymo skyriaus vedėja Milda Laurinavičienė, dovana už 700 eurų tikrai brangi visomis prasmėmis - Rotary klubo lentyna praturtėjo reikalingiausiais ir populiariausiais leidiniais.

Naujų leidinių, kuriuos graibsto skaitytojai, visada trūksta. Lentyną daugiausiai papildys grožinės literatūros naujienos ir bestseleriai, kurių žmonės laukia, rezervuoja, stoja į eilę perskaityti, todėl padovanotos net 62 knygos jau seniai išgaravo iš lentynos.

Klubo prezidentas Laimutis Grigaliūnas, įteikdamas dovaną, taip pat džiaugėsi, kad pandemijos metu biblioteka dirba, o naujos knygos labai laukiamos ir skaitomos.

Parengė Dainora Narkūnienė