Rotary klubo dovana

2020 01 15

Kad galėtų pasiskolinti populiariausių romanų, bibliotekos skaitytojai laukia ištisus mėnesius. Įvairios iniciatyvos padeda trumpinti šias eiles.

Utenos Rotary klubas tęsia savo sumanytą iniciatyvą dovanoti Utenos A. ir M. Miškinių viešajai bibliotekai knygas. Už 750 eurų nupirko per 60 pačių naujausių knygų, kurios jau pasiekė savo skaitytojus.

„Galvojau, galvoju ir, matyt, galvosiu, kad skaitančio žmogaus gyvenimas susiklosto geriau negu neskaitančio. Jeigu jam ir nepasiseka labai daug pinigų uždirbti, jis vis tiek jaučiasi laimingesnis... Pernai užpildėte knygų lentyną, ji beveik visada būna tuščia, o tai reiškia, kad padovanotos pačios skaitomiausios knygos", – sakė A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė.

Rotary klubo prezidentas Vaidas Lankauskas, garbės narys Antanas Kibickas kalbėjo, kad nebūtina ieškoti progų dovanoti knygas, tai galima daryti ištisus metus, bei žadėjo išlaikyti neseniai užsimezgusią tradiciją.

Utenos Rotary klubas parėmė ir VU Komunikacijos fakulteto dekano, profesoriaus ir humanitarinių mokslų daktaro Rimvydo Laužiko paskaitą „Lietuviški patiekalai ant užsieniečių stalo: nuo viduramžių karelų iki britų karininkų klubo Chartume" į kurią susirinko gausus būrys uteniškių.