Švelninamos karantino sąlygos!

Nuo š. m. balandžio 12 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje švelninamos karantino sąlygos! Atveriami fondai ir skaityklos, knygų grąžinimas ir išdavimas, darbas kompiuteriu, spausdinimas, skenavimas, parodų lankymas. Rekomenduojame atsinešti savus kompiuterius ir naudotis nemokamu Wi-fi. Knygas skatiname užsisakyti elektroniniame kataloge arba skambinti telefonu nr. 8-389-61608.

Skaityti daugiau...

Policijos patarimai kaip saugiau naudotis interneto erdve

Balandžio 8d. 10.00 val. vyks policijos pareigūnų paskaita zoom programoje, šiomis temomis „Visuomenės informavimas kaip netapti sukčiavimo auka elektroninėje erdvėje", „Visuomenės informavimas, kaip saugai naudotis pirkimo(pardavimo) paslaugomis elektroninėje erdvėje“. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Skaityti daugiau...

Ievos Daščioraitės išskirtinė paroda „Katarsis"

Nuo kovo 16 d. iki balandžio 15d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos I aukšte veikia jaunosios dailininkės Ievos Daščioraitės išskirtinė paroda „Katarsis". Galite apžiūrėti būdami lauke, todėl kviečiame pasivaikščioti.

Skaityti daugiau...

Henriko Orakausko piešinių paroda

Nuo kovo 15 d. iki 28 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos ekranuose bus eksponuojama Henriko Orakausko piešinių paroda „Veidai iš mano vaikystės". Paroda veiks nuo 18 val. iki 9 val.

Skaityti daugiau...

Nauja paslauga bibliotekoje – knygų pristatymas į namus

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su VšĮ Nacionaliniu socialinės integracijos institutu, skelbia apie teikiamą knygų pristatymo į namus paslaugą ir kviečia ja aktyviai naudotis senjorus bei žmones su judėjimo negalia.

Skaityti daugiau...

Fotografijos ir poezijos paroda „Moterys“

Dienai, kai visos gėlės žydi moterims, paminėti, jauni žmonės savo kūrybą sutalpino į parodą. Ši paroda yra žvilgsnis į moterį iš įvairių perspektyvų, bandymas pavaizduoti, ką reiškia būti moterimi, ką išgyvena, jaučia moteris.

Skaityti daugiau...

Karantinas tęsiasi, o biblioteka kviečia skaityti saugiai

Kviečiame šį nemalonų laikotarpį būti su biblioteka, leisti laiką turiningiau, su knyga rankose. Nuo kovo 6 dienos didėjant atlaisvinimams, bibliotekos paslaugos dar negali praplėsti savo paslaugų , bet kaip ir iki šiol, kviečiame skaityti ir laukiame Jūsų bibliotekoje pirmadienį - penktadienį nuo 9 val. iki 18 val.; šeštadieniais nuo 10 val. iki 14 val.

Skaityti daugiau...

Išrink ruoniukui aukštaitišką vardą

Antrus metus iš eilės Lietuvos jūrų muziejus organizuoja akciją, kurios tikslas paskleisti žinią apie į Baltijos jūros krantą išmestus ruonių jauniklius, o mums, keliaujant po Lietuvos regionus, padėti rastinukams išrinkti tarmiškus vardus. Vasario 25 d. 11 val. kviečiame Jus į virtualų renginį, kurio metu Jūsų lauks susitikimas su Lietuvos jūrų muziejaus Jūrų žinduolių ir paukščių skyriaus vedėju Arūnu Grušu.

Skaityti daugiau...