Solo teatro projekto Kūrybos jungtys literatūros muzikos programa „Liepsnos geltonos ir mėlynos"

2022 m. rugpjūčio 25 d. 17.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje Solo teatro projekto Kūrybos jungtys literatūros muzikos programa „Liepsnos geltonos ir mėlynos". Idėjos/scenarijaus autorė ir režisierė – Birutė Mar.

Skaityti daugiau...

Vasarą skaityti gera

Atėjus vasarai, kuomet dienos tampa ilgos, o saulė džiugina bene kasdien, kiekvienas žmogus pasineria į atostogų nuotaiką, kuomet norisi skirti daugiau laiko sau bei poilsiui. Šiuo laikotarpiu Jūsų atostogas gali papildyti knygos, kurios padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir pasinerti į įvairiausias istorijas, o jei lauke lietus nukeliauti net į karščiausius pasaulio kampelius.

Skaityti daugiau...

Mieli skaitytojai!

Šiandien lankytojus aptarnausime iki 17 val. Rytoj (birželio 24 d.) nedirbsime! Sveikiname visus Jonus ir Janinas!

Skaityti daugiau...

Ekskursija „Kunigaikščio Utenio legenda‟ su Klaipėdos universiteto archeologu prof. dr. Vykintu Vaitkevičiumi

2022 m. liepos 2 d. kviečiame į dar vieną projekto „ETNO dienos Utenoje" renginį – ekskursiją „Kunigaikščio Utenio legenda".

Skaityti daugiau...

10-oji Aukštaitijos literatūrinė vasara

Birželio 11-12 dienomis, po trejų metų pertraukos įvyko 10-oji, jubiliejinė, tarptautinė poezijos šventė – Aukštaitijos literatūrinė vasara „...ir saulas diementas žėruos..." (A. Miškinis). Šiais metais savo eiles Utenos regiono gyventojams dovanojo poetai iš Latvijos Sakartvelo, Lenkijos ir Lietuvos.

Skaityti daugiau...

Jau prasidėjo ETNO dienos Utenoje!!!

Utenoje prasidėjo Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Aukštakalnio padalinio organizuojamo, Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamo projekto „ETNO dienos Utenoje" renginių ciklas. Šis projektas šiuolaikinėmis formomis supažindina su lietuvių etnine kultūra, lietuvišku fokloru įvairiose viešosiose erdvėse.

Skaityti daugiau...

Lietuvių kalbos ir kultūros kursai studentams, dėstytojams ar mokslo darbuotojams iš Ukrainos

Utenos kolegija kviečia mokslo ir studijų institucijų studentus, dėstytojus ar mokslo darbuotojus, visų sričių švietimo sistemos darbuotojus,  pasitraukusius iš Ukrainos į Lietuvą dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje.

Skaityti daugiau...

Kviečiame jaunuosius fotografus dalyvauti kuriant parodą Europos ir Lietuvos jaunimo metams

Kviečiame jaunuosius fotografus: profesionalus ir mėgėjus dalyvauti fotografijos parodoje „Pro mūsų akis", skirtoje Lietuvos ir Europos Jaunimo metams.

Skaityti daugiau...