Išrink ruoniukui aukštaitišką vardą

Antrus metus iš eilės Lietuvos jūrų muziejus organizuoja akciją, kurios tikslas paskleisti žinią apie į Baltijos jūros krantą išmestus ruonių jauniklius, o mums, keliaujant po Lietuvos regionus, padėti rastinukams išrinkti tarmiškus vardus. Vasario 25 d. 11 val. kviečiame Jus į virtualų renginį, kurio metu Jūsų lauks susitikimas su Lietuvos jūrų muziejaus Jūrų žinduolių ir paukščių skyriaus vedėju Arūnu Grušu.

Skaityti daugiau...

Nuotolinio mokymosi galia

2020 m. pasaulį užklupusi COVID-19 pandemija stipriai paveikė kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Pastangos sustabdyti pandemijos protrūkį lėmė priverstinį perėjimą prie darbo iš namų, mokymosi internetu ar kasdienės veiklos organizavimo nuotoliniu būdu. Šis precedento neturintis technologijų naudojimas mums atvėrė naujas galimybes.

Skaityti daugiau...

Utenos biblioteka ėmėsi iniciatyvos vadovauti tarptautiniam projektui

Skaityti daugiau...

Saugesnio interneto savaitė 2021

Vasario 9 d. jau 18-ąjį kartą daugelyje pasaulio šalių (daugiau nei 150 šalių) bus minima Saugesnio interneto diena, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Skaityti daugiau...

Kviečiame išmokti naudotis EBSCO duomenų baze

EBSCOhost duomenų bazė kviečia prisijungti prie virtualių mokymų. Duomenų bazėje galite rasti visateksčių mokslo ir populiariųjų žurnalų medicinos, verslo, ekonomikos klausimais, laikraščių, žinynų anglų kalba, duomenų apie verslo kompanijas, fotografijų, žemėlapių, vėliavų. Duomenų bazė yra reguliariai atnaujinama.

Skaityti daugiau...

Skvero prie J. Basanavičiaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių projekto konkursas

Utenos rajono savivaldybės administracija, siekdama  rasti geriausią skvero prie J.Basanavičiaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sprendimą, 2020 metų pabaigoje paskelbė projekto konkursą.

Skaityti daugiau...