Nuo karščio lietuviai vaduojasi skaitydami knygas

Vasara dar tik įpusėjo, o jau fiksuojami ne tik rekordiškai aukšti termometro rodikliai, bet ir skaitymo iššūkio „Vasara su knyga" rezultatai. Šių metų akcijos šūkis skelbia, kad „Knyga – vasaros desertas!"

Skaityti daugiau...

Susitikimas su parodos „(Dirbančios) motinos portretas" bendraautore

2021 m. liepos 27 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks susitikimas su parodos „(Dirbančios) motinos portretas" bendraautore dr. Egle Kačkute. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

Atminimo knyga. Utena ir apylinkės. Lietuva

Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje pristatyta vienintelė Lietuvoje tiesiogiai iš jidiš kalbos išversta žydų atsiminimų knyga, skirta Utenos miestui ir jo regionui. Leidinį galima atsisiųsti ČIA.

Skaityti daugiau...

Nuo š. m. liepos 9 dienos keisis kai kurių paslaugų teikimo tvarka

Liepos 9–11 d. dėl atliekamų modernizavimo darbų neveiks bibliotekų elektroninių paslaugų portalas ibiblioteka.lt. Šiomis dienomis skaitytojams nebus galimybės naudotis šio portalo paslaugomis.

Skaityti daugiau...

Naujosios kartos Europe Direct centro pristatymo renginys

Birželio pabaigoje Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko Naujosios kartos Europe Direct centro atidarymo iškilmės, kurio metu partneriams, žiniasklaidai ir visuomenei pristatytos centro funkcijos ir veikla bei svečius džiugino trijų smuikininkių grupės Elektic Ladies koncertas.

Skaityti daugiau...

Išleista poeto Prano Raščiaus poezijos knyga

Poetas Pranas Raščius yra kilęs iš Utenos krašto (prie Užpalių, Linskio kaimo). Poeto kūryboje daugybė nuoširdžių ir įkvepiančių eilėraščių yra skirta Lietuvos žemės, miškų, upių ir, žinoma, tėviškės temoms. Knygai ir autoriui pristatyti yra sukurtas tinklapis www.paragaukisulos.lt

Skaityti daugiau...